Ankara Ofis Taşımacılık

Ofis Taşımacılık

Ankara ofis taşımacılık Hizmeti ile ofis eşyalarınızın başka bir iş yerine nakliyesini uzman ekibimiz ile profesyonel şekilde en sağlıklı %100 garantili ve güvenli şekilde nakliyesini yapıyoruz. Firmamızın ofis Nakliyat işlemlerini gerçekleştirirken kıymetli olan eşyalarınızı bir başka yerden bir başka yere taşırken özenle ve titizlikle çalışarak gerçekleştirmektedir.

Ofis ve İş yeri Taşıması

Ofis nakliyesi gerçekleştirirken eşyalar ambalajlar ile korumaktadır. Tüm paketleme malzemelerimiz Avrupa standartları dahilinde güvenli ve taşıdığımız bütün eşyaları %100 koruyan malzemeler ile paketlemesini yapmaktayız Ofis taşımacılık en başarılı şekilde firmamız tarafından daha hızlı ve güvenli şekilde taşınma işlemini sağlayabilirsiniz.

Ankara ofis taşımacılık işiniz için yeni ofis ortamlarında söz konusu olduğunda yerel olanaklardan ve kaliteli güvenilir Nakliye işlemlerini ihtiyaç duyulmaktadır. Profesyonel ekip çalışanları ile sizlere her zaman yardımcı olabilmek için çalışmalarımız hızlı ve güvenli bir şekilde sağlayıcı olabilmekteyiz.

Ofis veya işyeri eşyalarını taşırken dikkatli ve özenli olunmalıdır. Her türlü eşyaları paketleyip güzelleri mutlaka yazılmaktadır. Taşıma öncesinde ofis eşyalarının tümüne önce Sigorta ve sözleşme ile Fatura kesilir. Yapılacak taşımayı ve yapılacak taşımanın fiyatını belgelendirerek yapacağınız taşımacılığı garanti altına alıyoruz.

Ofis taşımacılığında herhangi bir olası zarar durumunda firmamız sigorta kapsamı ile siz müşterimize zararı karşılamakta. Firmamız güvencesi ile hiçbir ofis eşyalarınızın kaybolmadan güvenli şekilde yeni adresine ve yeni ofisinize taşıma güvencesi veriyoruz.

Ankara Yeniçağ nakliyat firması ile Ankara şehir içi ve şehirler arası ofis ve yerlerinizi indirimli ve kaliteli bir şekilde taşınmasını istiyorsanız. Firmamızdan ofis taşıma talebinde bulunarak talebiniz doğrultusunda çalışma saatlerimiz içerisinde Siz müşterilerimize dönüş sağlıyor firmamız tarafından en uygun indirimli fiyatlar sunarak Türkiye’de her bölgeye sigortalı şekilde iş yerinizin nakliyesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir