Ankara Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Ankara’da parça eşya taşımacılığı hizmetini vermekte olan Ankara Yeniçağ nakliyat firması tüm parça eşyalarınızı gerek şehir içi gerekse şehirler arası Türkiye’de her bölgeye firmamız ile sigortalı ve faturalı şekilde taşıyın.

Parça eşya taşımacılık denildiğinde akla ilk gelen bir yerden başka bir yere ilk veya malzemelerin taşınması gelir. Bu ev taşıma, kurumsal taşıma veya iş yeri malzemelerin taşınması gibi durumları kapsamaktadır. Parça eşyalarının maliyeti diğer komple eşyaların taşımasından daha düşüktür.

Ankara Evden Eve Parça Eşya Taşımacılığı

Diğer hizmetlerde olduğu gibi parça eşya taşıma hizmetinde gerekli olan ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak sunmaktayız. Değerli eşyalarınızı kusursuz ve gizlilik içerisinde teslimi için ayrıca dikkat ve titizlikle çaba sarf ediyoruz. Parça eşya taşıma Lider olan firmamız il ve ilçe ayrımı yapmamaktadır.

Evden eve taşınacak parça eşyalarınız firmamız tarafından güvenilir şekilde yeni adresi ne nakliyesini sağlıyoruz. Gerek kurumsal gerekse bireysel olarak taşınacak tüm parça eşyaları sigorta kapsamı ile taşıma imkanı sunuyoruz.

Şehir içi veya şehirlerarası taşınacak eşyanın boyutu ve kilosu fark etmeksizin Türkiye’de her bölgeye Ankara Yeniçağa nakliyat firması ile %100 garantili şekilde taşıyoruz. Firmamız tarafından parça eşyalarınıza Sigorta ve fatura keserek yaptığımız taşımayı belgelendirerek taşıma esnasında taşıdığımız parça eşyanıza gelebilecek zararı bu şekilde zararın firmamız tarafından Siz müşterimize Ödemesi yapılır.

Parça eşyalarınızın taşınmadan önce paketlenmesi firmamız tarafından müşterimizin talebi doğrultusunda ücretsiz bir şekilde yapılaraktır.
firmamızdan parça eşya taşıma talebinde bulunarak firmamızdan indirimli şekilde Şehirden Şehire evden eve yeni adresine, Bizim le taşıyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir