Ankara Yeniçağ Nakliyat Ankara İlimizde Yenimahalle ilçemizde 2001 yılında kurulmuş olup bulunduğumuz ilçede hizmet verdik firmamız tecrübesiz ve nakliyat sektöründe yeni yeni büyümeye başlayan firma hedefinde ilerledik. Firma bünyesine 15 eleman alarak bu elemanlarımız eğitim ve tecrübe edinerek müşterilerimize daha iyi hizmet vere bilmek için çalıştık.

Taşımada büyümeye başardıkça firmamıza yeni bir nakliyat aracı aldık ve Ankara’da tüm ilçe ve semtlere hizmet sunmaya başladık. Taşımada en çok zorlanılan alan müşteri eşyalarının daireden araca sırtta taşınarak hem zaman hemde iş yükü olmuştur.

Firmamız bu iş yükü ve firmamızın performansı düşürmektedir. Buna önlem olarak firmamıza hız verecek taşımamızı en kolay hale getirecek asansör sitemi olarak bilinen bu sistemi firmamıza aldık ve taşıma performansımız artarak kaliteli hizmet vermeye başladık. Firmamız ev taşıma işlerinde tecrübe ve deneyim kalite ile Türkiye’de her bölgeye hizmet vermeyi başararak adını duyurmuş kaliteli ve güvenilir firma olmayı başardık.